Další aktivity

Tyto aktivity můžeme zajistit, pouze pro vícečlenou skupinu, která má objednané doprovodné aktivity v rámci akce ( školení, teambuilding, akce ).

Pro naše zákazníky můžeme zajistit širokou škálu „outdoorových“  a dalších aktivit na základě předchozí dohody. Tyto aktivity jsou převážně využívány v rámci firemních akcí, které probíhají v našem areálu. Ceníky k jednotlivým aktivitám jsou orientační – na základě konkrétní poptávky Vám vypracujeme přesnou cenovou kalkulaci.

 

jízda na koních  s instruktorem

Jízda probíhá pod dozorem instruktora a v závislosti na „zručnosti“  zákazníka se provádí buď v těsné blízkosti areálu nebo přímo z areálu do blízké volné přírody.  Pro zájemce můžeme připravit 2-4 koně na 1-4 hodiny.  Cena závisí na počtu koní a délce projížďky. .

 

jízda na čtyřkolkách

Projížďka na čtyřkolkách ve volném terénu po blízkých polních a lesních cestách je díky atraktivnímu okolí našeho areálu velice oblíbená. Pro zájemce nabízíme 2-4 čtyřkolky s vyjížďkou s instruktorem nebo samostatně. Cena dle konkrétní poptávky.

 

výlet balónem

Výlet balónem je možné zorganizovat pro zájemce v ranních nebo podvečerních hodinách. Realizace této akce je závislá na počasí, pro zdárný průběh je potřeba téměř bezvětří. Pro jednohodinový let je potřeba počítat s časem cca 4 hodiny (příprava, vlastní let, přesun zpět z „neznámého“ místa). Redukovanou variantu představuje vzestup na připoutaném balónu. Podrobnou kalkulaci akce vám připravíme na základě vaší potávky.

 

výlet vrtulníkem

Pro milovníky létání máme připravenou rovněž nabídku výletu vrtulníkem. Vrtulník přistane v těsné blízkosti areálu a absolvujete hodinový výlet nad okolní krajinou včetně okruhu nad Karlštejnem, Konopištěm nebo Českým Šternberkem.

 

golf na hřišti v zámeckém parku Štiřín

Golfové hřiště v zámecké zahradě Štiřín se nachází 14km od našeho areálu. Příznivci golfu určitě ocení romantické prostředí tohoto náročného 9ti jamkového hřiště. Více informací o tomto golfovém hřišti najdete na www.golf-stirin.cz.

 

animace střelby, golfu a tenisu

Pro večerní hodiny nabízíme zákazníkům odreagování při animaci sportovní střelby , tenisu či golfu na projekčním plátně nebo velkoplošné plazmové obrazovce. (pozn. Nejedná se o „profesionální“ PC animaci golfu)

 

lukostřelba na terč

Klienti mohou také využít 2 závodní sady pro lukostřelbu (po absolvování pokynů, jak s tímto náčiním bezpečně zacházet). Oblíbené jsou turnaje 2 družstev kombinované v rámci víceboje i v jiných disciplinách jako je petanque, plážový volejbal nebo stolní tenis.


Novinky

 • Středa, 22. červenec, 2020

  omezený provoz kuchyně

  Vážení hosté,

   

  z technických důvodů je provoz kuchyně 22.7. a 23.7.2020 omezen.

   

  Info u obsluhy.

   

  Děkujeme za pochopení.

  Více »

 • Úterý, 7. červenec, 2020

  Dovolená

  Vážení sportovní nadšenci. Ve dnech 9.7. - 20.7.2020 je obchod s tenisovým zbožím uzavřen z důvodu dovolené. Vyplétaní tenisových raket bude opět v provozu od…

  Více »

 • Neděle, 28. červen, 2020

  UZAVŘENÍ BAZÉNU

  UPOZORŇUJEME NA UZAVŘENÍ VELKÉHO BAZÉNU, DĚTSKÉHO BROUZDALIŠTĚ A DĚTSKÉHO HŘIŠTĚ VE DNECH 4.7. – 5.7.2020.   Z DŮVODU KONÁNÍ SE TENISOVÉHO TURNAJE.   DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.…

  Více »
Rezervace hotelu

Rezervace