Volné pracovní pozice

Do sportovně-kongresového areálu Oáza Říčany přijmeme kolegyni/ kolegu na pozici servírka / číšník. Výuční list není podmínkou praxe v oboru vítána. Požadujeme znalost ANJ,  příjemné vystupování.  Nástup dle dohody. V případě zájmu zašlete životopis na kahoun@oazaricany.cz nebo volejte 731 192 109.

Kongresový a sportovní areál přijme šikovného, pracovitého a spolehlivého kolegu na pozici kuchaře. Vyučení v oboru není podmínkou, alespoň částečná praxe a nadšení pracovat v oboru vítáme. Práce na směny, příjemný kolektiv, zaměstnanecké benefity na sportovní vyžití.

Náplň práce

Česká a italská kuchyně - příprava pizzy.

Požadujeme

- pracovitost
- spolehlivost
- praxe nebo vyučení v oboru
- týmového hráče

Nabízíme

- krátký,dlouhý týden
- dobré finanční ohodnocení
- nástup dohodou
- možnost využívat služby areálu

V případě zájmu pošlete svůj životopis na e-mail:  kahoun@oazaricany.cz

Tel. 731 192 109 – Kahoun  Jakub

Novinky

  • Středa, 6. listopad, 2019

    Svatomartinské menu

    Vážení hosté, přijďte si pochutnat na našem Svatomartinském menu. Rezervaci stolu můžete provést přes naší hotelovou recepci na tel. 736 679 097Budeme se na Vás…

    Více »

    UZAVŘENÍ AREÁLU

    Vážení hosté, dne 24.11.2019 bude areál Oázy po celý den uzavřen. Děkujeme za pochopení.

    Více »

  • Pondělí, 23. září, 2019

    OMEZENÝ PROVOZ KUCHYNĚ

    Vážení hosté, z důvodu konání ATP turnaje ( 23.9. - 28.9.2019) je provoz kuchyně omezen. K dispozici bude pouze výběr jídel z turnajového menu.  …

    Více »

Rezervace hotelu

Rezervace