Volné pracovní pozice

Do našeho kolektivu v Oáze Říčany hledáme spolehlivého, pracovitého a usměvavého kolegu nebo kolegyni na pozici číšník /servírka na HPP. Nástup dle dohody.

V případě zájmu zašlete životopis na kahoun@oazaricany.cz nebo volejte 731 192 109.

Do sportovně-kongresového areálu Oáza Říčany přijmeme kolegyni na pozici denní recepční. Požadujeme znalost ANJ, práce s PC (především Microsoft Office), příjemné vystupování. Zkušenosti z hotelového provozu jsou vítány. Nástup dle dohody. V případě zájmu zašlete životopis na kahoun@oazaricany.cz nebo volejte 731 192 109.

Kongresový a sportovní areál přijme šikovného, pracovitého a spolehlivého kolegu na pozici kuchaře. Vyučení v oboru není podmínkou, alespoň částečná praxe a nadšení pracovat v oboru vítáme. Práce na směny, příjemný kolektiv, zaměstnanecké benefity na sportovní vyžití.

Náplň práce

Česká a italská kuchyně - příprava pizzy.

Požadujeme

- pracovitost
- spolehlivost
- praxe nebo vyučení v oboru
- týmového hráče

Nabízíme

- krátký,dlouhý týden
- dobré finanční ohodnocení
- nástup dohodou
- možnost využívat služby areálu

V případě zájmu pošlete svůj životopis na e-mail: kuzelkova@oazaricany.cz nebo kahoun@oazaricany.cz

Tel.  724 165 420 – Mgr. Kuželková Veronika

Tel. 731 192 109 – Kahoun  Jakub

Novinky

Rezervace hotelu

Rezervace