POCHUTNEJTE SI U NÁS

Bistro & Restaurant

COURT - Bistro & Restaurant

Bistro & Restaurant COURT je součástí areálu OÁZA ŘÍČANY. Pochutnat si můžete na české i mezinárodní kuchyni. Dominantou stálého menu je několik druhů pravé italské pizzy připravované v originální peci na dříví. Pozici Garanta gastronomie v restauraci COURT zastává od roku 2020 pan Dalibor Navrátil, držitel mnoha kuchařských cen, oceněný za přínos gastronomii a nositel francouzského rytířského řádu Chaine des Rotisseurs.

Pro firemní a skupinové zákazníky nabízíme kompletní gastronomické služby, vhodné pro společenské akce i rodinné oslavy. V kongresové a školicí budově je samostatná hala s barem, která je využívána pouze pro eventy (coffee breaky, popř. obědy a večeře). Pro firmy lze podle dohody připravit různé typy občerstvení pro přestávky při školeních, obědy a večeře výběrem z menu nebo formou švédských stolů. Nabízíme také možnost přípravy specialit na rožni a grilu (selata, vepřové kýty, čerstvé ryby apod.) – kalkulaci vám připravíme na základě vaší poptávky.

OBĚDY I VEČEŘE

Restaurace

V hlavní útulné restauraci s krbem, barem a velikou terasou si můžete vychutnat oběd i večeři. Gurmánský zážitek doplní široká nabídka domácích i zahraničních vín. V prvním patře nad hlavní místností se nachází menší restaurační salonek s výhledem do tenisové haly.

MENU PRO HOSTY I SKUPINY

Aktuální nabídka restaurace

AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK
MENU PRO SKUPINY
MENU COFFEE BREAK

SVATEBNÍ HOSTINY

Svatby

V restauraci COURT pro Vás rádi připravíme slavnostní svatební tabuli, navrhneme individuální menu podle Vašich představ. Svatebčané mohou využít ubytování přímo v areálu, pár kroků od restaurace. Novomanželům přichystáme romantické služby a překvapení na pokoji.

RÁDI VÁS POHOSTÍME

Otevírací doba

Pro skupiny je možné domluvit individuální provozní dobu. Kuchyně je otevřena Po-Čt, Ne 11:00-21:00 hod., v Pá-So 11:00-21:30 hod.

Ne – Čt

1000 – 2200

Pá – So

1000 – 2300

OBJEDNEJTE SI STŮL

Rezervace restaurace

t: +420 323 601 170

m: +420 736 679 097

e: oazaricany@oazaricany.cz

GARANT GASTRONOMIE

Dalibor Navrátil

Dalibor Navrátil a jeho tým připravují od léta 2020 kompletní menu v restauraci COURT. Dalibor je držitel mnoha kuchařských cen, oceněný za přínos gastronomii a nositel francouzského rytířského řádu Chaine des Rotisseurs. Své zkušenosti sbíral díky několika stážím ve Francii, Belgii a Švýcarsku. Jeho učiteli byli například Jean Phillip Rowbatchef (3 Michelin Guide za cukrárnu) nebo Yyan Guynie (šéfkuchař francouzské ambasády). Jeho významnými hosty byli například Václav Havel, George Bush, Jacques René Chirac, Bill Gates, Lucie Bílá, Karel Gott a další.

  • lektor Pražského kulinářského institutu

  • lektor gastronomických seminářů JIP

  • lektor gastronomických seminářů Sage

  • komisař a člen poroty Czech Specials při EU

  • gastronomický dohled v sídle PPF Gate Petra Kellnera

  • šéfkuchař pro akci Dinner in the Sky 2018

RESTAURACE A LETNÍ TERASA

Fotogalerie restaurace

venkovní terasa

interiér restaurace

příjemný polostín

zadní část terasy

vstup do restaurace

dětské hřiště

„Děkujeme restauraci Oáza za neskutečně příjemný a pro nás životně výjimečný svatební den. Velice ochotný a vstřícný personál se postaral o příjemnou atmosféru, která nás velice mile překvapila. Vzdáváme hold kuchaři, protože jídlo bylo famózní a všichni jsme si velice pochutnali. Ubytování a prostředí areálu je nádherné. Věřím, že jsme v Oáze nebyli naposled. „

MAJA A KAMIL BENKOVI

„Profesionální přístup veškerého personálu a perfektní domluva. Všichni byli milí, usměvaví a neváhali kdykoliv pomoci a vyhověli každému našemu přání. Byli jsme moc spokojení s místem a určitě všem doporučujeme. Na náš den budeme rádi vzpomínat a určitě se budeme vracet ať už na dobrou večeři nebo si zasportovat při tenise.“

DÁŠA MENDL, NEVĚSTA