SPORT & RELAX

Sportovní a relaxační aktivity

V areálu OÁZA ŘÍČANY  je k dispozici mnoho variant sportovního i relaxačního vyžití. Sportům dominuje tenis díky 8 venkovním dvorcům a 3 kurtům v kryté hale. Začátečníkům i pokročilým se mohou věnovat profesionální trenéři. Pro děti pořádáme celoroční tenisovou školu a v rámci letní sezóny příměstský kemp. Z dalších sportů můžete vyzkoušet stolní tenis, beach volejbal, badminton, petanque nebo malou kopanou. Po celé léto je otevřený venkovní bazén s průzračnou vodou, vedle kterého můžete relaxovat na travnaté pláži. Areál je obklopen lesy a rybníky, nachází se na cyklotrase Mnichovice – Praha, v blízkosti vede oblíbená Cesta kocoura Mikeše (Ladův kraj).

REZERVACE SPORTOVIŠŤ

8 VENKOVNÍCH DVORCŮ A 3 V HALE

Tenis

Pokud je tenis Vaším oblíbeným sportem, je OÁZA ŘÍČANY správnou volbou. Antukové kurty jsou v létě obklopeny zelenou přírodou a v zimních měsících Vás pohostí dobře osvětlená krytá hala. Zápasy v hale můžete pohodlně sledovat z horního patra restaurace. Samozřejmostí jsou čisté šatny a sprchy. Přesvědčte se na vlastní oči a přijďte si k nám zahrát.

Více informací

SPORTOVNÍ AKTIVITY

Naše sportoviště

Obrazová mozaika je základním přehledem dalších sportovních a relaxačních aktivit v areálu OÁZA ŘÍČANY. Detailní informace a ceny k jednotlivým možnostem naleznete na samostatné stránce. Vyberte si sport nebo odpočinek podle chuti!

Více informací o dalších sportech

PRO RODINY S DĚTMI

Venkovní bazén

Venkovní bazén je k dispozici pro děti i dospělé v letní sezóně.

VÍCE INFORMACÍ

A NĚCO NAVÍC

Další aktivity a služby v areálu

Nabízíme výuku tenisu pro dospělé pod vedením kvalifikovaných trenérů.  Pro děti ve věku od 4 do 15 let  pořádáme tenisovou školu, při které působí i mládežnický závodní tenis.

VÍCE INFORMACÍ

Letní příměstský kemp

O hlavních prázdninách pravidelně pořádáme příměstské tábory v areálu Oázy Říčany. Tábor je určen dětem ve věku 5-14 let, které mají rády pohyb a zábavu.

VÍCE INFORMACÍ

Pro děti i dospělé zajistíme profesionální individuální nebo skupinové tréninky tenisu. Tenisové lekce lze domluvit zcela individuálně podle Vašich možností.

VÍCE INFORMACÍ

Obchod se sportovním zbožím a servisními službami sídlí v hlavní budově areálu Oáza Říčany.

VÍCE INFORMACÍ

Služby fyzioterapeuta jsou dostupné po dohodě v hlavní budově areálu OÁZA ŘÍČANY.

VÍCE INFORMACÍ

Pro firemní zákazníky a skupiny zajistíme různé aktivity a zážitky v areálu nebo přilehlém okolí.

VÍCE INFORMACÍ

„Oázu Říčany mohu dalším firmám upřímně doporučit. Vždy je s paní Pavlínou Rouhovou skvělá domluva a vše je připraveno přesně dle našich potřeb a přání.“

KATEŘINA LUKÁŠOVÁ, SAZKA a.s.

„Oáza Říčany je pro nás ideálním místem pro opakované pořádání velkých firemních setkání díky skvělému zázemí i službám. Vždy jsme spokojeni jak s ubytováním, se školícími prostory, tak se stravováním a možnostmi volnočasového vyžití.“

ALŽBĚTA JANEČKOVÁ, BAUMIT

„Za Mercedes-Benz PRAHA jsme v Oáza Říčany pořádali tenisový turnaj pro naše věrné zákazníky a musím určitě říci, že se vše vydařilo. S organizací turnaje nám pomohl jeden z jejich místních trenérů, kurty a vše bylo od počátku připraveno a zákaznici si i chválili netradiční svačiny ve formě mexické kuchyně. Prostory areálu jsou pěkné, udržované a nabízí nejen tenisové vyžití, což bylo pro celodenní turnaj pozitivním bodem. Ještě jednou děkujeme celému týmu za organizaci a budeme se těšit jistě na další návštěvu.“

ONDŘEJ BARTOŠ, Mercedes-Benz

NABÍDKA PRO SOUTĚŽIVÉ

Tenisové turnaje

OÁZA ŘÍČANY je pořadatel profesionálních turnajů ATP, WTA a ITF. V prosinci pravidelně organizujeme semifinálovou skupinu a finálové utkání Extraligy smíšených družstev. RPM OÁZA ŘÍČANY je pravidelným účastníkem Extraligy

Profi turnaje

Pořádáme profesionální tenisové turnaje ATP, WTA a ITF.

Dětské turnaje

Turnaje pro děti z naší tenisové školy i pro širokou veřejnost.

Turnaje na klíč

Připravíme tenisový turnaj pro vaši firmu nebo skupinu přátel.

REFERENCE

Pořadatelské zkušenosti

REFERENCE

Realizované firemní turnaje

OCHUTNEJTE

Bistro & Restaurant

Bistro & Restaurant COURT, je součástí areálu OÁZA ŘÍČANY. Pochutnat si můžete na české i středomořské kuchyni. Dominantou menu je několik druhů pravé italské pizzy. Garantem gastronomie je pan Dalibor Navrátil, držitel mnoha kuchařských cen, oceněný za přínos gastronomii a nositel francouzského rytířského řádu Chaine des Rotisseurs. V letních měsících je otevřena útulná venkovní terasa.

COURT - Bistro & Restaurant
Více informací o restauraci

FOTOGALERIE

Fotogalerie areálu

Tenisové kurty s osvětlením

Tenisový kurt č.1

Tenisové kurty

Celkový pohled na areál

Tenisová hala

Terasa blízko kurtů