POCHUTNEJTE SI U NÁS

Bistro & Restaurant

COURT - Bistro & Restaurant

Bistro & Restaurant COURT je součástí areálu OÁZA ŘÍČANY. Pochutnat si můžete na české i mezinárodní kuchyni.

Pro firemní a skupinové zákazníky nabízíme kompletní gastronomické služby, vhodné pro společenské akce i rodinné oslavy. V kongresové a školicí budově je samostatná hala s barem, která je využívána pouze pro eventy (coffee breaky, popř. obědy a večeře). Pro firmy lze podle dohody připravit různé typy občerstvení pro přestávky při školeních, obědy a večeře výběrem z menu nebo formou švédských stolů. Nabízíme také možnost přípravy specialit na rožni a grilu (selata, vepřové kýty, čerstvé ryby apod.) – kalkulaci vám připravíme na základě vaší poptávky.

OBĚDY I VEČEŘE

Restaurace

V hlavní útulné restauraci s krbem, barem a velikou terasou si můžete vychutnat oběd i večeři. Gurmánský zážitek doplní široká nabídka domácích i zahraničních vín. V prvním patře nad hlavní místností se nachází menší restaurační salonek s výhledem do tenisové haly.

MENU PRO HOSTY I SKUPINY

Aktuální nabídka restaurace.

VINNÝ LÍSTEK

SVATEBNÍ HOSTINY

Svatby

V restauraci COURT pro Vás rádi připravíme slavnostní svatební tabuli, navrhneme individuální menu podle Vašich představ. Svatebčané mohou využít ubytování přímo v areálu, pár kroků od restaurace. Novomanželům přichystáme romantické služby a překvapení na pokoji.

RÁDI VÁS POHOSTÍME

Otevírací doba restaurace

Po – Ne

900 – 2100

Snídaně podáváme do 11:00, kuchyně je otevřena do 20:00 hod.

Pro skupiny je možné domluvit individuální provozní dobu.

OBJEDNEJTE SI STŮL

Rezervace restaurace

t: +420 323 601 170

m: +420 736 679 097

e: bruner@oazaricany.cz

RESTAURACE A LETNÍ TERASA

Fotogalerie restaurace

venkovní terasa

interiér restaurace

příjemný polostín

zadní část terasy

restaurace & bistro

dětské hřiště

„Děkujeme restauraci Oáza za neskutečně příjemný a pro nás životně výjimečný svatební den. Velice ochotný a vstřícný personál se postaral o příjemnou atmosféru, která nás velice mile překvapila. Vzdáváme hold kuchaři, protože jídlo bylo famózní a všichni jsme si velice pochutnali. Ubytování a prostředí areálu je nádherné. Věřím, že jsme v Oáze nebyli naposled. „

MAJA A KAMIL BENKOVI

„Profesionální přístup veškerého personálu a perfektní domluva. Všichni byli milí, usměvaví a neváhali kdykoliv pomoci a vyhověli každému našemu přání. Byli jsme moc spokojení s místem a určitě všem doporučujeme. Na náš den budeme rádi vzpomínat a určitě se budeme vracet ať už na dobrou večeři nebo si zasportovat při tenise.“

DÁŠA MENDL, NEVĚSTA